Le Corbusier färglitografi efter förlaga

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965) efter: Reclining nudes, signerad och daterad i trycket Le Corbusier 1935, numrerad 43/250, färglitografi, 25x32 cm

328149

2015-09-17