Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENGT ÅBERG (född 1941): Landskap med blå blommor, signerad Bengt Åberg, olja på duk, 55x46 cm
328157
2015-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här