Le Corbusier färglitografi efter förlaga
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965), Komposition, signerad och daterad i trycket Le Corbusier -52, färglitografi tryckt 1972 i en upplaga om 300 ex., onumrerad, bladstorlek 65x50 cm, Proveniens: Galleri Connection Hornsgatspuckeln
328161
2015-09-17