Le Corbusier färglitografi efter förlaga

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965), Komposition, signerad och daterad i trycket Le Corbusier -52, färglitografi tryckt 1972 i en upplaga om 300 ex., onumrerad, bladstorlek 65x50 cm, Proveniens: Galleri Connection Hornsgatspuckeln

328161

2015-09-17