Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS GRÖNFELT(1926-1982): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Grönfelt 68, olja på pappannå, ca 49x64 cm
328171
2015-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här