Leif Tjerned blandteknik
2015-09-17
328174
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LEIF TJERNED (född 1942): Komposition, signerad samt daterad a tergo L Tjerned Stockholm 89, blandteknik på pannå, ca 120x100 cm