Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEIF TJERNED (född 1942): Komposition, signerad samt daterad a tergo L Tjerned Stockholm 89, blandteknik på pannå, ca 120x100 cm
328174
2015-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här