Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal)): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, bronserad konstmassa, höjd ca 34 cm
Enstaka färgbortfall (baksida)
328175
2015-09-17