Ådersnäppare 1800-tal

Ådersnäppare 1800-tal
Ådersnäppare 1800-tal
Ådersnäppare 1800-tal
Ådersnäppare 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ÅDERSNÄPPARE, för veterinär, mässing och stål, otydlig märkning på snäpparen, i etui daterad och monogrammärkt JEÖ 1816, längd 13 cm

kompletterade skruvar

328181

2015-09-17