Sigvard Bernadotte färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (4) "Spelkort", signerade och daterade 83-84, 150/150, färglitografier, ca 38x25 cm, oramade

328186

2015-09-17