Herrarmbandsur Gübelin

Herrarmbandsur Gübelin
Herrarmbandsur Gübelin
Herrarmbandsur Gübelin
Herrarmbandsur Gübelin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÜBELIN, herrarmbandsur, Ipso matic, stål, diameter 32 mm

Glas med repor och skador, urtavla missfärgad

328193

2015-09-17