Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, damarmbandsur, 2 st, De Ville, i doublé, manuella, 1970-tal, CERTINA, Town & Country armbandsur medföljer
Slitage
328227
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här