Armbandsur

Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, damarmbandsur, 2 st, De Ville, i doublé, manuella, 1970-tal, CERTINA, Town & Country armbandsur medföljer

Slitage

328227

2015-09-18