Filigran

Filigran
Filigran
Filigran
Filigran
Filigran
Filigran
Filigran
Filigran

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILIGRANARBETEN, 6 st, silver, 1800/1900-tal, bestående av: bl a korg, väderkvarn mm

Slitage

328228

2015-09-18