Illum Wikkelsö bord teak
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark 1960-tal, teak, glasskiva, höjd 52, 134x86 cm
F. Schriever-Abeln (1919-99)
Kuntoraportti
Skivan med smärre nagg, mindre skada
328233
Päivämäärä:
2015-09-18