Illum Wikkelsö bord teak

Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak
Illum Wikkelsö bord teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Danmark 1960-tal, teak, glasskiva, höjd 52, 134x86 cm
F. Schriever-Abeln (1919-99)

Kuntoraportti

Skivan med smärre nagg, mindre skada

328233

Päivämäärä:

2015-09-18