Byrå med stenskiva gustaviansk stil
2015-09-18
328239
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ med skiva i kalksten, 1900-tal, mahogny med intarsia, gustaviansk stil, tre lådor, höjd 80, 93x45 cm
Smärre fanérskador