Byrå med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med skiva i kalksten, 1900-tal, mahogny med intarsia, gustaviansk stil, tre lådor, höjd 80, 93x45 cm

Smärre fanérskador

328239

2015-09-18