Modekataloger och nylonstrumpor 1950-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODEKATALOGER, (6), 1950-tal, Haute Couture, Modèles Originaux m fl, ouppackade nylonstrumpor i originalaskar märket Sunbeam medföljer

Smärre skador i pärmen

328241

2015-09-18