Angelica Wiik litografi med glitter

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 40/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5x42 cm, oramad

Oramad

328259

2015-09-18