Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 40/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5x42 cm, oramad
Oramad
328259
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här