Soffa svart skinn

Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, klädd i svart läder, tresits, lösa plymåer, ben i betsat trä, längd ca 195, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

328263

2015-09-18