Angelica Wiik litografi med glitter

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik 87/290, färglitografi, 60 x 44 cm

328264

2015-09-18