Lars Jonsson färglitografi
2015-09-18
328277
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Flugsnappare, signerad Lars Jonsson, 174/200, färglitografi, ca 25x23 cm