Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Kaller", signerad M. Pyk, olja på duk, 48 x 42 cm

328278

2015-09-18