Byrå stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad i bl a jakaranda, rosenträ och amarant, förgyllda beslag, stenskiva i kalksten, höjd ca 82, 115x58 cm

Nyckel saknas, skiva med lagninat, senare lås, smärre utskador, enstaka fanérbortfall, senare lådbottnar

328291

2015-09-18