Stolar 1800-talets första hälft
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-talets första hälft, mahogny, ryggbrickor med förgyllda beslag, delvis skulpterade, sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm
Smärre ytskador, sprickor och lagningar, senare rotting, en skadad sits
328292
2015-09-18