Tåganläggning

Tåganläggning
Tåganläggning
Tåganläggning
Tåganläggning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRIX TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av 2 lok, 11 vagnar, transformator, diverse räls, kataloger, byggnader, (delvis Falle) mm, dessutom medföljer Märklin lokstall 7028 i fabriksförpackning,

Funktioner ej provade, diverse skador, totalt 4 kollin

328295

2015-09-18