Distler tankstation

Distler tankstation
Distler tankstation
Distler tankstation
Distler tankstation

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DISTLER ELECTROMATIC BENSINSTATION MED PERSONBIL, 2 st, 1960-tal, röd bil med kaross i plast och underrede i plåt, bensinstation i litograferad plåt i rött, gult och grått, batteridriven funktion för "tankning", bilens längd 14, stationens längd 17 cm

Funktioner ej provade, skador

328299

2015-09-18