Skålfat Rosenthal Bavaria

Skålfat Rosenthal Bavaria
Skålfat Rosenthal Bavaria
Skålfat Rosenthal Bavaria
Skålfat Rosenthal Bavaria

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTAHL / BAVARIA, skålfat, 2 st., 1900-tal, "Maria", kant med förgylld dekor, varav ena med invändig dekor i form av blommor, diameter ca 23 resp 30 cm

Smärre slitage

328305

2015-09-18