Brasskärm nygotisk

Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk
Brasskärm nygotisk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRASSKÄRM på pelarfot, 1800-talets första hälft, nygotik, björk med svärtade detaljer, oljemålning 1900-tal med pastoralt landskap, höjd 178x73 cm

Lös listdel, några saknas

328311

2015-09-18