Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRASSKÄRM på pelarfot, 1800-talets första hälft, nygotik, björk med svärtade detaljer, oljemålning 1900-tal med pastoralt landskap, höjd 178x73 cm
Lös listdel, några saknas
328311
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här