Gunghäst Gemla

Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUNGHÄST, Gemla, "Solvalla", 1920/30-tal, reglerbar, längd 144 cm

Slitage, saknar ett öra, ett hjul löst

328316

2015-09-18