Myntskåp senempire

Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire
Myntskåp senempire

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MYNTSKÅP, 1800-talets första hälft, senempire, pyramidmahogny, höjd 76, 51x30 cm, nyckel finns

Smärre slitage

328319

2015-09-18