Cigarrsnoppare WMF

Cigarrsnoppare WMF
Cigarrsnoppare WMF
Cigarrsnoppare WMF
Cigarrsnoppare WMF
Cigarrsnoppare WMF
Cigarrsnoppare WMF

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, (WMF), cigarrsnoppare / askfat, i form av fartyg med fartygsratt, mässing, 1900-talets hälft, stämpelmärkt, höjd ca 19 cm

Slitage

328320

2015-09-18