C Göran Karlsson seriegrafi

C Göran Karlsson seriegrafi
C Göran Karlsson seriegrafi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och numrerad CGK 150/150, färgserigrafi, ca 77x57 cm

Smärre ytmärken

328323

2015-09-18