Orientalisk bricka

Orientalisk bricka
Orientalisk bricka

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKA, 1800-talets slut, trä med pärlemorinläggning i form av drakar, 65x44 cm

SLitage smärre bortfall av pärlemor

328326

2015-09-18