Samovarer Ryssland

Samovarer Ryssland
Samovarer Ryssland
Samovarer Ryssland
Samovarer Ryssland

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVARER, 3 st, 1900-tal, Ryssland, vitmetall, elektrifierade, höjd 31-39 cm
PROVENIENS: Restaurang KGB, Stockholm

Slitage och bucklor

328340

2015-09-18