Soffbord/ sidobord 1950-tal
2015-09-18
328351
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD/ SIDOBORD, 1950-tal, vitmålade metallben, bordsskiva i laminat av träimitation, höjd ca 56, 75x51 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall