Stolar Lindome

Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 st, sengustavianska lindomearbeten, 1800-talets första hälft, träskuren dekor med delvis genombrutna ryggbrickor, sitthöjd ca 46 cm

Smärre skador och lagningar, någon förstärkning, en ryggbricka saknar flisa

328356

2015-09-18