Stolar Lindome
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 6 st, sengustavianska lindomearbeten, 1800-talets första hälft, träskuren dekor med delvis genombrutna ryggbrickor, sitthöjd ca 46 cm
Smärre skador och lagningar, någon förstärkning, en ryggbricka saknar flisa
328356
2015-09-18