Oscar Bergman oljemålning

Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning
Oscar Bergman oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963):Strandmotiv med figurer och båtar, signerad och daterad O Bergman 1902, olja på duk, 44x66 cm

328401

2015-09-18