Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1900-talets andra hälft,teak, underliggande korg i rotting, hjulförsedda ben, höjd 59, 60x40 cm

Smärre ytskador

328403

2015-09-18