FIckur 3 st

FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st
FIckur 3 st

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 3 st, silver, herr och dam, bl.a Omega, medföljadne nyckel och fodral

Slitage och skador

328439

2015-09-18