Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD på lyrfot, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, mahogny, med intarsia, höjd 6745x36 cm, nyckel finns
Ytskador, lösa listdelar
328440
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här