Sybord på lyrfot

Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot
Sybord på lyrfot

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD på lyrfot, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, mahogny, med intarsia, höjd 6745x36 cm, nyckel finns

Ytskador, lösa listdelar

328440

2015-09-18