Matta broderad
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MATTA, 1900-tal, broderad med korssöm, motiv föreställande blom- och bladranka, ca 140x90 cm, uppfodrad
Kuntoraportti
Smärre slitage
328467
Päivämäärä:
2015-09-18