Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, stolar, 3 st., "Fanett", Edsbyverken, brännmärkta, sitthöjd ca 42 cm
Skador, slitage
328492
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här