Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Nattligt havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 55x118 cm

Smärre färgbortfall

328508

2015-09-18