Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL LIND (1907-2011): Nattligt havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 55x118 cm
Smärre färgbortfall
328508
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här