Spegel art deco-typ
2015-09-18
328510
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1940-tal, art deco-typ, slipat glas, 122x41 cm
Torrsprickor, bruksslitage