Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-talets först hälft, Sengustaviansk, bemålad i vitt och guld, höjd ca 50. 155 x 54 cm
Slitage
328511
2015-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här