Soffa Sengustaviansk

Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk
Soffa Sengustaviansk

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets först hälft, Sengustaviansk, bemålad i vitt och guld, höjd ca 50. 155 x 54 cm

Slitage

328511

2015-09-18