Fåtölj svart skinnklädsel
2015-09-19
328520
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, England, svart skinnklädsel, pärlspikade kanter, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage