Flygfarkoster

Flygfarkoster
Flygfarkoster
Flygfarkoster
Flygfarkoster
Flygfarkoster
Flygfarkoster
Flygfarkoster
Flygfarkoster

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSFLYGPLAN, 5 st, HELIKOPTER, 1950-60-tal, betsående av bl.a 2 st från Arnold, Lufthansa samt Trans World Airlines, friktionsdrivna, samtliga i litograferad och lackerad plåt, längd 25-47 cm, Konmtrolltorn från Siku medföljer

Enstaka proppelrar med skador, skador

328540

2015-09-19