Väggur 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, Leijatyp, svartlackerad, urtavla i sten, emaljerade siffror, 58x48 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

328549

2015-09-19