Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, Leijatyp, svartlackerad, urtavla i sten, emaljerade siffror, 58x48 cm
Bruksslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
328549
2015-09-19