Skänkstop cylinderstop tenn

Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn
Skänkstop cylinderstop tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, 1800-tal, tenn, cisselerad dekor, CYLINDERSTOPET, stämplat Gottlob Fridrich Baumann Hudikscall 1815, höjd ca 25 resp 20 cm

Skador, lagningar

328555

2015-09-19