Harald Lindberg 2 litografier

Harald Lindberg 2 litografier
Harald Lindberg 2 litografier
Harald Lindberg 2 litografier
Harald Lindberg 2 litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): (2), marinmotiv, signerade Harald Lindberg, litografier, H.C. XXXI och XXXIII/2, ca 39x44 cm /40x45 cm

328560

2015-09-19