Oljemålning 1930-tal

Oljemålning 1930-tal
Oljemålning 1930-tal
Oljemålning 1930-tal
Oljemålning 1930-tal
Oljemålning 1930-tal
Oljemålning 1930-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Badande kvinna, olja på duk, signerad och daterad Porat 1937, ca 60 x 80 cm

328569

2015-09-19